نقش دولت روسیه در ایجاد اقتصاد نوآورانه

مقدمه

ایجاد اطمینان اقتصاد از توسعه پایدار است بدون نوآوری فعال در همه زمینه های اجتماعی غیرممکن است. تولید امروز کشور روسیه به موفقیت های بالایی و یکنواخت دست یافته است شاخص های رکوردشکنی در صنایع خاص همه این اتفاق می افتد.

از جمله از طریق نوآوری و رقابت فناوری یک کلید است، یک عامل در رقابت جهانی با ایالات متحده است. با این حال بدبینی تکنولوژی همچنان احساس غالب در میان است گروه های متخصص داخلی این سیاست تحریم ها را تشدید می کند کشورهای غربی و خطرات تحریم های بیشتر باعث  پیشرفت بیشتر در اقتصاد روسیه است.

توضیحات

economy 1

یک کلیشه کلیدی در مورد روسیه است، که در سطح بین المللی توسعه یافته است. همزمان، نمونه هایی از پروژه های سرمایه گذاری موفق در وجود دارد کشور، دولت تلاش می کند تا مقیاس بزرگ را فعال کند.

کسب و کار در مورد پیشرفت های نوآورانه و چندین موسسات توسعه با این حال، به نظر می رسد که روند کاملاً مشخص نیست از کدام راه می توان حرکت کرد و از چه منابعی استفاده می شود.

economy 2

آیا واقعاً از توسعه نوآورانه برخوردار هستند، در همین حال امروز روابط اقتصادی بین تولید کننده و خریدار بسیار کوتاه می شوند از طریق جهانی شده می توان مستقیماً وارد بازارهای جهانی شد.

 بستر تمام معاملات، دیجیتالی شده و به ارز رمزنگاری شده تقابل دلار آمریکا و یوان چین به اوج خود رسیده است. در چنین زیرساخت ها ، فقط رقابتی ترین صنایع و محصولات در بازار باقی می مانند. ادغام در جهانی زنجیره های اقتصادی به رسمیت شناختن و ارزیابی از کالاها از نظر کیفیت و ارزش آنها است.

نتیجه گیری

بنابراین روسیه لازم را دارد پیش نیازها و پتانسیل رشد فعال یک اقتصاد نوآورانه بیش از پیش سرمایه گذاری کند تا الان موفق بوده است. در عین حال، روسیه آماده ارائه جهان است دستیابی به پیشرفت های فن آوری در مناطقی مانند مجتمع نظامی-صنعتی و انرژی هسته ای، صنعت IT، فن آوری های افزودنی و مواد جدید، کشاورزی و صنایع غذایی، اکتشافات زمین شناسی، ساخت و ساز، و تحصیلات دستیابی به موفقیت در سطح جهانی امکان پذیر است به شرطی که شرکت های نوآور، حتی کوچک و مشاغل متوسط، به طور مستقل در زنجیره های اقتصادی جهانی (به عنوان مثال، از طریق حق رای دادن) دولت نباید به یک ناظر تنظیم کننده خارجی تبدیل شود. تجربه کشورهای پیشرو در توسعه مهاجم با این واقعیت که در مرحله از شکل گیری و توسعه بعدی نوآوری بازار، مقررات دولتی و مشارکت نقشی تعیین کننده دارد از آنجا که به تنهایی مقاومت در برابر تهدیدات خارجی و اکثر با خیال راحت دستخوش تغییر در ساختارهای فناوری می شود.

منبع : مقاله

The Role of the State in Creating an Innovative Economy

بالا